Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudom módosítani a...

VioDe kérdése:

Miért nem tudom módosítani a hardveres gyorsítást Win7 nél?

Figyelt kérdés

Szóval az lenne a gond hogy a GTA IV játéknál vann 1-2 hang effekt bugg .. utána olvastam és ezt a hardweres gyorsítással lehetne megoldani.. csak nekem nem tudom miért de nem enged rá kattolni a "Hibaelhárítás"nál a "Beállítások modosítása" fülre Videokártyám.: gt610 2gb dd3

realtek hd audio Manger (alaplapi lártya)



2015. febr. 19. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Bugyutaságokat írsz és érthetetlenül.
2015. márc. 3. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor oktass ki.... amint a kérdésben is leírtam.. Miért nem lehet állítani a hardveres gyorsítást win7-nél
2015. márc. 3. 16:43
 3/6 anonim ***** válasza:
mert 1000% hogy ezt ilyen windowsos "hibaelhárítással" nem fogod megoldani. Vagy a gta-ddal van valami elcseszve vagy a rendszered fos. Én a helyedben újrahúznám az egész gépet, ha utána is csinálja amikor frissen telepített a windows meg minden driver a legfrissebb hivatalos(vga, alaplap chipkészlet(amiben benne van a hangkártya is) és ezen felül egy másik helyről is töltötted le a játékot más crackel utána jöhet a többi hogy na akkor vajon mi lehet. De ezek az elsők és ez be is szokott válni.
2015. márc. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amíg ezeket nem hajtottad végre addig el vagy veszve.
2015. márc. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Újra telepítés után engedi állítani a hardver gyorsítást .. most töltöm le a GTA4-et remélem jó lesz:)
2015. márc. 9. 17:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Én még azt nem piszkáltam volna, ha újra lett telepítve a gép...előfordulhat hogy ment volna már így piszkálás nélkül is ha letöltöd a játékod.
2015. márc. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!