Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem tudom miért vibral a...

Biacsi Mihály kérdése:

Nem tudom miért vibral a monitorom es miert sziszeg a hangfalam, azota csinalja miota alaplap csere volt, tudnatok segiteni?

Figyelt kérdés

2015. febr. 22. 13:01
 1/3 Lajos54 ***** válasza:
Újra telepítetted a rendszert?
2015. febr. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen ujra telepitettem win 7 64 bitessel es asrock fm2a55m-vg3+ alaplaot vettem bele
2015. febr. 22. 19:17
 3/3 Lajos54 ***** válasza:

A monitor vibrálását több dolog is okozhatja: nem megfelelő illesztőprogram (mind a monitor, mind a videokártya esetében), hibás beállítás (frissítési frekvencia), esetleg vezeték hiba, vagy erős mágneses tér a közelében (nyomtató, hangfal, mobiltelefon).

A hangfalnál szintén lehet a nem megfelelő illesztőprogram is (hangkártya), de inkább az a valószínűbb, hogy hangkártya valamelyik üres bemenetén fel van húzva a hangerő.

Ezek csak tippek, de így látatlanban mást elég nehéz lenne mondani.

2015. febr. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!