Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nincs kép a számítógép indítás...

F.Gergő kérdése:

Nincs kép a számítógép indításakor. Bekapcsolom, elindulnak a ventik de nincs pittyegés. Monitoron "No signal detected! " majd a zöld fény narancssárgára vált a monitoron. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Kitisztítottam a gépemet (kivettem ventiket, procit, videokarit majd tisztítás után vissza).

Ezután bekapcsoláskor nincs kép, se pittyegés. Ha a ramot kiveszem akkor is ugyan így elindul a gép és nem is pittyeg, hogy nincs benne memória...

Segítsetek mi lehet a probléma ? :/


2015. febr. 22. 14:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
"No singal detected!" - Nincs jel észlelve! Vagyis valamiért nem észleli a számítógép jelét.
2015. febr. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát csak ez a kérdés, hogy mégis miért, tisztítás előtt használtam a gépet, egyszerűen nem értem...
2015. febr. 22. 14:52
 3/11 anonim ***** válasza:
Biztos kilazult a mini hangszóró kábel az alaplapon azért nincs pittyenés,A videokarit meg lehet tisztításal tönkrevágtad azért nincs kép.Vagy rosszul van visszarakva.
2015. febr. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2 videókarival és 2 monitorral is próbáltam :S
2015. febr. 22. 15:01
 5/11 CspCsj ***** válasza:

Processzort én nem venném ki ilyenkor, csak a hűtőventilátort porolnám ki, legfeljebb a hűtőbordát venném le, az újrapasztázáshoz. Ismerősöknél többször is előfordult, hogy hűtőbordával együtt a processzort is kihúzták (ez még nem probléma), majd hűtőbordástól akarták visszanyomni és ilyenkor több processzorláb is elgörbült.


Biztosan minden kábelt visszadugtál a helyére?

Youtube-on sok videó van ilyenről, nézz végig párat, hátha kimaradt valami. Pl.: https://www.youtube.com/watch?v=W7lEhmDKryc


Esetleg megpróbálnám kihúzni a konnektorból, nyomni vagy fél percig a bekapcsológombot, aztán konnektorba vissza és bekapcs.

2015. febr. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Rendben körbenézek még. Köszönöm ! pacsi
2015. febr. 22. 15:06
 7/11 A kérdező kommentje:
áhh semmi.. monitoron a led narancssárga, csak ki bekapcsnál visszavált ugye zöldre majd nosignal és vissza narancssárga..
2015. febr. 22. 16:18
 8/11 anonim ***** válasza:
van az alaplapon vga?
2015. febr. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

De nem azzal lesz a probléma, két videókártyával is megpróbálta. Vagy a processzor. Ha meg tényleg pár láb elgörbült, akkor javasolok egy ehhez értőt (teljesen megbízható)


[link]

2015. febr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 CspCsj ***** válasza:

Esetleg BIOS/CMOS törlés kikapcsolt állapotban az alaplapi tüskékkel:

- vagy rövidre zárni:

[link]


- vagy áttenni rövid időre, majd vissza:

[link]

[link]


Végső esetben másik, ugyanolyan típusú memóriával is megpróbálnám.

2015. febr. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!