Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen gépet vegyek?

Milyen gépet vegyek?

Figyelt kérdés

Kedves hozzáértők, segítséget szeretnék kérni. Anyukám 65 éves, van itthon egy asztali gépe, de már borzasztó állapotban van... (a gép, nem anyukám :D ). Lényeg, újat szeretne venni, de fogalma sincs hol kezdje.

Amit szeretnénk: hordozható legyen (nem asztali gép), netezésre szeretné használni (tehát nem játékra, vagy hihetetlen sok adat tárolására csak az unokával való facebook-ozásra, e-mailezésre :D ), nem szeretne tabletet, tehát "tapizós" érintő kijelzőset, nomeg persze horribilis árat sem.

Újat vagy használtat érdemes venni? Milyen márkát? Hol? Mire figyeljen oda vásárláskor?

Bocsi a virágnyelv miatt, én magam sem értek hozzá.

Köszi előre is!



2015. febr. 22. 15:34
 1/2 anonim válasza:
Szia! Ez szerintem jó lesz arra amire kell:ASUS ASUSPRO ADVANCED B43V-CU070D. Ha meg akarod rendelni itt a link: [link] A lényeg hogy kérj meg egy informatikust aki föl telepíti az operációs rendszert meg az illesztő programokat. Csak azért írtam freedos operációs rendszert mert nem tudom hogy windowst vagy pl.: linuxot használtok.
2015. febr. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2015. febr. 23. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!