Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » IBM T42 típusó laptopo újratel...

Abért Máté kérdése:

IBM T42 típusó laptopo újratelepítettem windows xp sp3-al. Semmilyen druvert nemtudok rárakni. Ötlet?

Figyelt kérdés
Végig megy a telepítés kb 5mp alatt és semmi. Gondoltam.

2015. febr. 23. 09:41
 1/8 Tengor ***** válasza:
Honnan van a driver? Hogy telepíted?
2015. febr. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Drivert netről szedtem le több helyről is pl ftp://ftp.webcentral.hu/pc-max/Notebook/IBM/ThinkPad%20T42%2

02373-F1G

Telepíteni CD-ről

2015. febr. 23. 10:09
 3/8 Tengor ***** válasza:
Úgy értem, hogy a drivert hogy telepíted? Dupla katt valami exe-re aztán semmi?
2015. febr. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen dupla kett bejött a telepítő tovább - tovább majd végigment a telepítő csík kb 5 mp alatt, majd finish, aztán volt h újra is inditottam és semmi
2015. febr. 23. 11:01
 5/8 Tengor ***** válasza:
Nem lehet, hogy valahova csak kicsomagolta a telepítőt (az exe valójáben egy tömörített valami) és onnan kell futtatnod? Nem kellett a telepítés helyét megadni?
2015. febr. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen ! :D ez volt a probléma a wifin kívül a többit sikerült rátenni azzal szenvedek viszont még, nagyon nemtalálok hozzá drivert. Ha esetleg ebben is tudsz segíteni azt nagyon megköszönném ! :)
2015. febr. 23. 12:50
 7/8 Tengor ***** válasza:

Kellene a pontos típusa az eszköznek. Ha ez nem jelenik meg sehol, akkor a VEN és DEV azonosítók alapján meg lehet keresni. Ha nem megy írd ide az azonosítókat!

Eszközelzőt nyisd meg és a wifi kártya tulajdonságaiból lesd ki az azonosítókat. Itt egy kép róluk: [link]

2015. febr. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséged sikerült !
2015. febr. 23. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!