Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » PC bekapcsolása után néha búg...

PC bekapcsolása után néha búg a gép, megmozgatom a házat és alábbhagy, de közben lassú is használatkor, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hónapja ilyen már, biztos, hogy fizikai baja van, nem belső hibája, mert vírusom, nincs, mindent rendben talál a SRAM-is.

2015. febr. 24. 19:11
 1/4 Lajos54 ***** válasza:

A búgást több dolog is okozhatja: valamelyik alkatrész rezonál (rezeg). Ez esetleg egy hibás ventillátortól is eredhet, attól rázódik a gépház.

Ugyancsak a venti hibája lehet, hogy például szorul, kopott, nem tud megfelelő sebességgel pörögni, tehát nem is hűt megfelelően.

Érdemes átnézni a ventiket, mert az elégtelen hűtés komolyabb hiba oka is lehet.

2015. febr. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pucúd ki a ventillátort, nekem az segített.
2015. febr. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Bekapcsoláskor lassú, úgyhogy nem melegedik fel, öö...kikapcsolni, újraindulni szokott magától?

Lassú? Szerintem proci hűtő lehet, ha tényleg a ventilátor a baj

Milyen idős gép?

2015. febr. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ki"pucútam" :D már1 hete, legalább is kiporszívóztam letöröltem a port kifújtam a ventillátorokból is, kivenni nem merem mert nem értek annyira hozzá. A búgás az csak 1 hete indult el takarítás után. A lassúság meg egy hónapja kezdődött. Amúgy alapból egy p4gyes gép volt, de másfél 2 éve új alaplap, vidikártya, ram, winyó, táp került bele.
2015. febr. 24. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!