Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Képeket írtam ki CD_R lemezre....

Képeket írtam ki CD_R lemezre. Mivel voltak már rajta képek úgy gondoltam mögé írom. Elfelejtettem a Neroban bejelölni a "lemez többmenetben" opciót és igy a lemezen csak az utóljára felírt képek vannak rajta. Hová lettek a képeim?

Figyelt kérdés
Hová lettek a régiek?Letörölni nem tudja.Ráírta volna a tetejére?Ezt se hiszem.Nem újraírhatós a lemez és egyébként szerintem autómatikusan még azt se törli le.
2008. aug. 24. 08:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tűntek el, viszont a gép csak az utolsó menetet ismeri fel, ha egymenetesként lett felírva az utolsó menet.

Neked az ISOBuster nevű progi kell.

[link]


Ezt kifejezetten ilyen esetekre találták ki. Tudja olvasni az op rendszer számára láthatatlan meneteket is, és a hibás lemezek adatainak a nagy részét is meg lehet menteni. Bár fizetős progi, az alapfunkciókat ingyen lehet használni.

2008. aug. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ott van a lemezen a régi kép is, csak azok nem érhetők el, mert ahogy írtad nem a folytatást választottad.

Én nem Nerot hasznalok hanem Roxiot, abban van egy olyan funkció, hogy minden menetet lezár és akkor olvasható az így elrontott Néróval írt lemez is. Már nem egy ilyen lemezt javítottam ki. Hogy magában a Neroban van-e ilyen funkció, azt egy Nero szakértő talán tudja.

2008. aug. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
OK.Az Iso Buster lehet hogy jó.Megtalálta a képeket.De "kifejtéskor" csak 'tao' és 'bin' file-ba menti.Ezeket nem tudom megnyitni.Nekem a képeim kellenek.
2008. aug. 24. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!