Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Youtube-ra feltöltött HD...

Ilyennévtutinincs kérdése:

Youtube-ra feltöltött HD minőségű videom miért lesz homályos / pixeles, ha a gépemen ugyan az a video feltöltés előtt tűéles HD minőségben nézhető?

Figyelt kérdés

Remélem lesz aki tud segíteni? Az Adobe Premiere Pro CC 2014-ben szerkesztettem egy HD videot, azzal a céllal, hogy a youtube-ra feltegyem. A video jól sikerült és a gépemen tökéletesen le lehet játszani (a kép tű éles), viszont miután a youtube-ra felteszem és azon lejátszom, hiába a HD lejátszás a kép nem tiszta (homályos és pixeles). /Megjegyezném, hogy már sok magyar és külföldi fórumot olvastam át ez ügyben, de sehol nem találtam választ a problémámra. Jah és kb 7-8 különféle módon is lementettem a szerkesztett videot úgy, ahogy 1-1 hozzáértő ajánlotta, de sajnos egyikkel se értem el jó eredményt. /

Mivel tudom, hogy konkrét adatok nélkül senki nem tud segíteni, így ezeket is bemásolom ide:


ID : 1

Format : AVC

Format/Info : Advanced Video Codec

Format profile : High@L4.2

Format settings, CABAC : Yes

Format settings, ReFrames : 3 frames

Codec ID : avc1

Codec ID/Info : Advanced Video Coding

Duration : 2mn 7s

Bit rate mode : Variable

Bit rate : 54.8 Mbps

Maximum bit rate : 62.5 Mbps

Width : 1 920 pixels

Height : 1 080 pixels

Display aspect ratio : 16:9

Frame rate mode : Constant

Frame rate : 25.000 fps

Standard : PAL

Color space : YUV

Chroma subsampling : 4:2:0

Bit depth : 8 bits

Scan type : Progressive

Bits/(Pixel*Frame) : 1.057

Stream size : 831 MiB (100%)

Language : English

Encoded date : UTC 2015-02-24 14:36:46

Tagged date : UTC 2015-02-24 14:36:46

Color primaries : BT.709

Transfer characteristics : BT.709

Matrix coefficients : BT.709


[Audio] ID : 2

Format : AAC

Format/Info : Advanced Audio Codec

Format profile : LC

Codec ID : 40

Duration : 2mn 7s

Source duration : 2mn 7s

Bit rate mode : Variable

Bit rate : 192 Kbps

Maximum bit rate : 297 Kbps

Channel(s) : 2 channels

Channel positions : Front: L R

Sampling rate : 48.0 KHz

Compression mode : Lossy

Stream size : 2.87 MiB (0%)

Source stream size : 2.88 MiB (0%)

Language : English

Encoded date : UTC 2015-02-24 14:36:46

Tagged date : UTC 2015-02-24 14:36:46



2015. febr. 24. 21:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Youtube-ra H.264 kódolású MP4 videókat kell feltölteni, hogy ne konvertálja újra. Itt van egy leírás:

[link]


De egyébként ez is sz@r, hazudik a youtube. Pl. azt írják, hogy nem limitálják a bitsűrűséget, ez biztos hogy nem igaz. Én 8mbit fölé nem mennék 1080P videónál, nehogy e miatt konvertálja újra és csak rosszabb legyen a helyzet. A hangsávot mindig újrakonvertálja 128kbps, 44,1khz AAC-re, úgyhogy azt is felesleges többe csinálni.

2015. márc. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Igen nekem is volt ezzel problémám, de a tegnapi nap jöttem rá,hogy nem elég csak simán lekonvertálni hanem csináld windows movie maker-el és akkor ott lesz, hogy film mentése ott lejön egy ablak és ne azt, hogy számítogéphez hanem, hogy valami olyasmi, hogy Nagy minőségű konvertálás és ha úgy rakod fel akkor nem egyből lesz a youtuben HD hanem frissísd párszor az oldalt és már HD lesz de ez a kamerádtól és a gépettől is függ
2016. jún. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!