Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek egy iPad mini...

Szerintetek egy iPad mini retinát vagy egy laptopot vegyek?

Figyelt kérdés
A laptop az egy átlag erősségű lenne. (i3,4 gb ram, 500 gb hdd, 1 gb videokártya) Ehhez hasonló lenne. Szerintetek melyik?
2015. febr. 25. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Mit gondolsz, egy robogot vegyek, vagy egy autot?


Almat a kortevel probalod osszehasonlitani. A laptop es a tablet ket kulon kategoria, mas felhasznalasi lehetosegekkel. A tabletben minimalis a memoria es a tarhely, nincs normalis billentyuzete, jatszani csakis az iTunes-ban elerheto jatekokkal tudsz. A laptop univerzalisabb, olyan oprendszert raksz fel amilyet akarsz, azzal jatszol, amit elvisz.

2015. febr. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem van iPad-em és laptopom is, a kérdés az, hogy te mire akarod használni és mennyit. Ha csak átlagfelhasználásra kell, pl netezés, filmek, esetleg egy kis levelezés, akkor jobb a laptop. iPad-et csak akkor ajánlom, ha van olyan speciális dolog, ami miatt kellene, pl játékok, vagy csak oda írt alkalmzások. Vagy ha nagyon sokat kell vinned ide-oda, mert könnyebb.

Klasszikusan netezni például elég nehéz az iPad-en, mármint a kényelmi funkciók hiányoznak. Nem tudsz gyorsan jobbgombot vagy középsőt nyomni, hogy csak a legegyzserűbbet említsem. Nehézkes kijelölni szöveget, elég nehéz pontosan "belekattintani" a betűk közé ujjal, stb. Én ezért (is) kezdek visszaszokni a laptopra az iPad helyett, pedig nagyon örültem neki az elején, csak egyre többet jöttek elő ezek a dolgok.

2015. febr. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy jó laptop és ennyi.
2015. febr. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!