Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows indulás előtt egy...

Windows indulás előtt egy csíkot tölt be a gép, miért?

Figyelt kérdés
Most raktam újra a gépet. Windows XP Professional SP3 van rajta. Amikor bekapcsolom, bebootol. Bootolás után viszont nem a Windows XP töltőképernyője jön be, hanem egy szürke csík. 3 percig töltődik. Miután betöltődött ez a szürke csík, majd csak utána jön be a Windows XP töltőképernyője. Mitől lehet ez? Veletek már fordult ilyen elő? A válaszokat előre is köszönöm.

#Windows #Windows XP #indulás #csík #Windows XP Professional #töltőképernyő #Windows töltőképernyő #Windows XP Professional SP3
2015. febr. 25. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mi úgy nevezzük, hogy a microsoft fejlesztése a "csíkbetöltő csík". A szeletelt kenyér nagyobb találmány azért.
2015. febr. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A szürke csíkkal semmi gond, az teljesen normális. Az nem normális, hogy 3 percig töltődik.
2015. febr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lemértem stopperrel, hogy mennyi ideig töldődik a csík. 1 perc, 35 másodperc. Ha ez nem baj, akkor mit jelent ez a csík? Más gépre is raktam fel az én lemezem, de neki nem volt... Nekem miért van ilyen? Valami probléma csak lehet akkor, nem?
2015. febr. 25. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!