Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Bloggeren márc.23-tól bizonyos...

Bloggeren márc.23-tól bizonyos szexuális jellegű tartalmak nem tehetők közzé a Bloggeren. A szöveg számít?

Figyelt kérdés
Ma felmentem a bloggerre, és szinte kiszúrta a szemem ez a kis figyelmeztetés. Elolvastam a további információkat, de az meg angolul van, és én nem bízom magamban, mert nem olyan jó az angolom... Én úgy értettem, hogy a képek és videók nem lesznek megengedettek, szóval a biztonság kedvéért -hátha valaki jobb angolból vagy valami- meg tud nyugtatni, hogy attól még nem kerül törlésre egy olyan történetem sem, amiben vagy 1-2 felnőtt tartalmú rész...?

2015. febr. 25. 19:59
 1/3 anonim válasza:
Azt hiszem, hogy ha ilyen tartalom van benne, akor a blog nem kerül törlésre, csupán privát lesz és más nem foja tudni elolvasni. Az igazat megvallva nem olvastam végig, mivel én nem ilyen témában írok, de azért remélem segítettem valamennyit.
2015. febr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
*fogja
2015. febr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! :) Nos remélem, hogy nem lesz privát, mert én is úgy találok a jó blogokra, hogy rákeresek a googleba, és ha mondjuk csak jelszó is lenne egyhez (mint tumblin), akkor már nem olvashatnám. Nem akarom, hogy a lehetséges olvasóim elkerüljenek egy ilyen új szabály miatt... Hát majd meglátom mi lesz. Még egyszer köszi! :)
2015. febr. 25. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!