Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik LAPTOP-ot ajánlanátok...

Melyik LAPTOP-ot ajánlanátok nekem? (katt PLS)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


Ezeket találtam amiket jónak találtam.

A helyzet a következő:

Van egy állandó asztali gépem de sokat utazok és fogok a jövőben mert elköltözök albérletbe és hetente jönnék vissza haza...nem akarom hurcibálni a gépem ezért ballagási ajándékkép 160.000 Ft-os áron kereshetek magamnak laptopot amit persze csaj JÁTÉK-ra használnék, a kérdés ez:

Ezeken a laptopokon milyen játék futna el?

Mit ajánlanátok?

Megfelelőek e az elvárásaimnak?

-számozzátok vagy írjátok melyik laptopra gondoltok

-------------------

Köszi

Bence (F/15)



2015. febr. 26. 22:56
 1/3 A kérdező kommentje:

Amikkel játszanék:

-GTA 5

-Titanfall

-CS Source

-Battlefield 3

-Sims 4

-Halo Reach

-Halo 4

-Halo 3

-Steam-es játékok

2015. febr. 26. 23:00
 2/3 anonim ***** válasza:
Eleg magasra tetted a mercet jatekoknal es eleg alacsonyra az arnal ilyen felteleknel. Jatekokhoz az elso es az utolso egybol kiesik az integralt video miatt ( bar eleg jo proci van bennuk). Ugyanigy a harmadik is kiesik, mert bar jobbnak tuno videokartya van benne, teljesitmenyben viszont alig veri az Intel 4600-at. Marad a Gt 840m- el szerelt laptop, amivel meg lowon el lehet jatszani akar legujabb jatekokat is( gta 5 mar valoszinuleg megfogja meg lowon is), de abban meg tul gyenge a proci. Osszetettben jatekra egyik sem idealis, de ha mindenkepp kellene valasztani a 4 gep kozul en az elsore tennem le a voksomat. Ja, Lenovo mellett meg leteznek gyartok.
2015. febr. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennyiért nem kapsz olyan laptopot, ami a felsorolt játékokat futtatná.
2015. febr. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!