Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám a kazettáimat a...

Hogyan tudnám a kazettáimat a számítógépemre vinni mp3 vagy mp4 formátumba? Mit kell hozzá beszereznek, és ez kb. mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2008. aug. 24. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1. az mp4 vidóformátum, tehát csak mp3-ba fogod tudni megoldani

2. elvileg elég egy sima walkman, vagy fülhallgató kimenettel rendelkező magnó, és egy hangkártya, valamit egy jack-jack kábel, és a windows alapból is tartalmaz egy hangrögzitő programot (most hirtelen nem vágom a nevét), aztán ezt mp3 konvertálni, valamely ingyenes progival, hemzseg tőlük a net.


VISZONT! mind a kazetta minősége, mind az analóg felvétel minősége hagy kivánnivalókat maga után, (konkrétan k***a zajos) sokkal jobban jársz, ha inkább levadászod a kedvenc számaidat a netről.

2008. aug. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

Szia igen jobban järsz ha netröl levadäszod

Googléba szoktam čn is keresgčlni

Amugy mijen szämokat akarsz ätkonvertälni

Hätha valakinek megvan cd-n nekem pl 300 cd m van 1987-töl

čs vagy 500 mp3 album

2008. aug. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egy csomó kazettám van, azokat gondoltam. Ki tudja meddig bírják még, a gép meg amúgy is szinte állandóan be van kapcsolva.
2008. aug. 24. 18:09
 4/4 anonim ***** válasza:
65%

audacity - ingyenes, mindent tud. / a zajvágója is hatékony, így az esetleg bezajosodott régi felvétel is meglepően jó minőségűvé válik/

az első válaszoló jól írta: jack-jack kábel, a walkman kimenetetét a hangkártya line bemenetére kötni.

2008. aug. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!