Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol lenne lehetőségem történet...

Hol lenne lehetőségem történetet íni, ahol lehetőleg visszajelzést is kapnék?

Figyelt kérdés

Már nagyon rég óta szeretnék a webre felrakni egy jó pár fejezetes történetet (fanfiction-t), de még nem sikerült eldöntenem hova.

Blogspot-on gondolkoztam, de hogyan szerezzek olvasókat? Akik néha-néha mellesleg vissza is jeleznének nekem... (facebookon nem szeretném megosztani)

Valakinek lenne valami ötlete? Esetleg egy jó kis blogos tárhely, amit sokan látogatnak, és a főoldalra mindig kiteszik a friss bejegyzéseket?

Előre is köszönöm! :-)



2015. febr. 28. 14:26
 1/3 HabverőMakverő ***** válasza:
blog-ot indíts :)
2015. febr. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, azt szeretnék, de hol ?
2015. febr. 28. 14:33
 3/3 anonim válasza:
Én a Blogger.hu-t és az Eoldal.hu-t ajánlom, mindkettőt használtam és igencsak pozitív tapasztalataim vannak. :-)
2015. febr. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!