Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A jobb oldali Shift gomb...

A jobb oldali Shift gomb lenyomásakor miért történik az, mintha a jobb egérgombot nyomnám le?

Figyelt kérdés
Lefuttattam vírusirtót, megpróbáltam Google segítségével rájönni, hogy mi lehet a baj, de fogalmam sincs. Azt tudom, hogy a Shift+ F10 eredményezheti , de nem állandóan, és egyébként sem nyomtam le. Tehát a probléma: tegnaptól a jobb oldali Shift nem funkcionál rendesen, mi a lehet a gond?
2015. febr. 28. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ott van alatta a "jobbegérgomb" billentyű. Nyomódik vele együtt az is, talán belső sérülés eredményeként. Játszottál, kikaptál, és szétverted a billentyűzetet? :D
2015. febr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vertem szét, semmi ilyen. :D Ráadásul kb. egy hónapja vettem új billentyűzetet, rendeltetéséhez méltóan használom. Tehát akkor... újat kéne vennem? Szuper.
2015. febr. 28. 21:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Én szétszedném, és megvizsgálnám, de ha te nem, akkor igen, csere. (Ezért nem érdemes a teszkó gazdaságosnál drágábbat megvenni, mert úgyis így járnak.)
2015. febr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hmm, értem. Szétszedem hamarosan, köszi a gyors választ!
2015. febr. 28. 21:43
 5/5 A kérdező kommentje:
Jelentem, hogy szétszedtem és már jó! Yay! :D
2015. febr. 28. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!