Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sony xperia Z3 vagy samsung...

Sony xperia Z3 vagy samsung galaxy s5?

Figyelt kérdés

Melyik bírja ki 2 évig hogy nem laggol?

Samsung galaxy s advacem volt másfél év után használhatatlan volt.



2015. márc. 1. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Haveromnak van galaxy s5-e és fél éve van meg neki kb és már 4-szer volt szervizbe szoftveres hiba miatt!Azt nem tudom hogy a z3 mennyit bír,de én vagy z3 vagy z4-et veszek!
2015. márc. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kollégám közel fél éve nyúz egy S5-t és semmi baja nincs, maximálisan elégedett vele. Én egy kicsit túlzásnak tartom, de vannak lenyűgöző dolgai az biztos...
2015. márc. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2015. márc. 2. 16:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Osztálytársamnak z3-a van,folyton laggol,le is fagyott már

Egyszer leesett berepedt az egész hátlap

Kb 2 hónapja

Azóta is csinálják

2015. márc. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én a Z3-ra szavaznék, még márciusban megkapja a lollipopot (Android 5.0) és azért az szerintem nem fog megrökönyödni munka közben. Samsungról nincs infóm. Plusz szerintem undorító szappan kinézete van, én akkor sem vennék olyat, ha csőre töltött fegyver lenne a halántékomnál...
2015. márc. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pedig élőben nem csúnya az S5 és elég impozáns hardverileg is....ja és kollégám már két hete frissített Lollipopra azaz S5-re is van!
2015. márc. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!