Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az ilyen típusú laptopoknak...

Az ilyen típusú laptopoknak van valami hibája vagy miért ilyen olcsó?

Figyelt kérdés

Hasonoló konfigurációkban, ilyen árok ezrével vannak fent IBM, LENOVO, DELL laptopok, mint ez:


[link]



Ha például csak 50.000 Ft-ig akarok költeni rá, csak használtat akarok venni, akkor jó választás maga ez a típus vagy ezeknek van valami hátulütője? (Magának a gépnek, konfigurációnak)


2015. márc. 5. 09:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért ilyen olcsó, mert régi és használt.
2015. márc. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha hiszed ha nem erre jájöttem. - De a szintén régi és használt, hasonló konfigurációs, mondjuk ASUS gépek drágábbak jóval. Miért?
2015. márc. 5. 10:01
 3/9 Tengor ***** válasza:
Mert az eladó ennek tudja a regális értékét. Egyesek el vannak varázsolva a gépük értékét illetően.
2015. márc. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Tengor ***** válasza:
Egyébként pedig honnan tudjuk, hogy hibás-e? Ennek kiderítésére kell legalább fél-egy óra vagy még több.
2015. márc. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem a hiba érdekel, tudom kockázatos használatat venni.


Csak nem értettem, hogy az ilyenek miért olcsóbbak mint a többi. Azt hittem ez alapból valami rossz sorozat volt már akkor is, amikor még új volt.

2015. márc. 5. 10:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet rosszabb anyag minőségű szeria volt. Vagy csak jobban "zsebkopott" rosszabb,elhasználódottabb aksi.
2015. márc. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 40 ezerért vettem két éve egy notebookot (IBM THINKPAD 61sx), nagyon lassan bootolt, igen rosszul telepített Linux (Ubuntu) volt rajta, billentyűzete skandináv. Mivel két nagú procis Intel és 2 GB memória van benne, 1 USB, mindent lepucoltam, Kasperskyvel leszedtem az összes vírust, kitakarítottam és telepítettem rá Windows7-et. De mert csak 64 bites telepítőm van, azt. Ragyogóan fut rajta, semmi gondom nincs vele, könyvtárakba viszem, kicsi és könnyű, csak az akkuja gyenge, hálózatról megy.Viszont Ess8 nagyon lassította, Avasttal nincs gondja. Nem a fő gépem (az asztali), de akár az is lehetne.
2015. márc. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Magánszemélytől ne vegyél ilyen használt gépet. Vannak cégek, ahol beszerezheted, még hat hónap garanciát is adnak hozzá. De ha munkára kell, nem a legújabb játékokat akarod futtattni rajta, akkor IBM Thinkpadot válassz, az 10-12 évesen is gép.

Ebből a Lenovo tetszik. [link]

2015. márc. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szirty ***** válasza:

"Csak nem értettem, hogy az ilyenek miért olcsóbbak mint a többi."


Írhattál volna példát (linket) a "többi"-re is.

2015. márc. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!