Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Linux Ubuntu op. Rendszeres...

Linux Ubuntu op. Rendszeres laptopra, hogy kell WIN 7-et rakni?

Figyelt kérdés
Most készülök laptopot vásárolni, azon amit kinéztem ubuntu rendszer van. Nem volt még Linux rendszerrel dolgom. Tudnátok segíteni, hogy hogyan tudok windows rendszert varázsolni rá? Egyébként tudom hogy kell Windowst telepíteni.

2015. márc. 7. 10:41
 1/9 Emberek ***** válasza:
Ha tudod hogy kell Wint telepíteni akkor miért írtad ki a kérdést? Partícionálásnál törlöd az összes linux partíciót, és utána kedvedre osztod a lemezt, és felteszed a 7-et
2015. márc. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ezt a kérdést most írták fel ezredszer
2015. márc. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Esetleg adhatnál egy esélyt az Ubuntunak is (ha nem vagy megszállott gamer), főleg hogy nem is próbáltál még Linuxot. Nem olyan ám, mint a filmeken, hogy fekete képernyőn gépeled a parancsokat.
2015. márc. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Tom Benko ***** válasza:
És mi a baj az ubuntuval? Amúgy úgy, mint ahogy egyébként tennéd.
2015. márc. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kovpet ***** válasza:
Nem varázsolni kell, hanem vásárolni és magyarul nem Linux Ubuntu hanem Ubuntu Linux.
2015. márc. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Barátnőm mamájának lesz a laptop, azért fontos a windows. Konkrétan arra voltam kíváncsi, hogy hogyan jutok el a windowst telepítéséig?! Amikor tölt be az Ubuntu folyamatosan kell nyomkodni a delete vagy F8 billentyűt?
2015. márc. 8. 09:12
 7/9 kovpet ***** válasza:
Én installáltam már 70 évesnek Linuxot. Használja, nincs vele semmi baj.
2015. márc. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Tom Benko ***** válasza:
Miért lenne fontos a windows neki? Simán jó a Linux, szerintem próbálja ki először.
2015. márc. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Egy olyan valaki, akinek nincs korábbi számítógépes tapasztalata általában sokkal jobban elboldogul Linuxszal, mint Windowssal, igazán fölösleges lecserélni.
2015. márc. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!