Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy apple laptop-ot szeretnék...

Jkdsfvienlsd kérdése:

Egy apple laptop-ot szeretnék vásárolni. Mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

amint fent látható egy apple laptop-ot szeretnék vásárolni de nem tudom hogy windows-után mennyire lenne nehéz megszokni.

Annyi tapasztalatom van hogy két éve vettem egy Iphone-t, de attól is először kicsit féltem, mert nem tudtam hogy mennyire lessz nehéz hosszászokni de kellemesen csalódtam benne mert nagyonszépen el lehet rajta igazodni.

De mivel nem tudom hogy ez így lenne-e a laptoppal is ezért a segítségeteket kérném.

Mi a véleményetek erről??



2015. márc. 7. 23:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bemész akármelyik Apple boltba és kipróbálod.
2015. márc. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Miskolci vagyok (Borsod)

Itt nem igazán van apple bolt :)

De ha esetleg volt már a kezedben akkor érdekelne a véleményed/tapasztalatod! :)

2015. márc. 8. 00:24
 3/11 anonim ***** válasza:
Végfelhasználói szempontból mindig is az apple cuccok voltak a legkényelmesebbek, ha nem zavar az ár\teljesítmény arány, akkor biztosan nem fogsz csalódni.
2015. márc. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jó az Apple, de nem igazán fogsz "kalóz" programokat használni és játszani sem igazán. Ha munkára kell akkor Apple. Ha szórakozásra céljából kell akkor minden más. Apple-el a probléma, hogy biztonságos az opsys, meg maga a gép is viszont, ha valami tönkremegy neccesebb mint mondjuk egy Dellnél. Apple tényleg inkább munkára van, mert biztonságos ..
2015. márc. 8. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Ugyanazon az áron kapsz egy felsőkategóriás Samsung laptopot is, 2x teljesítménnyel. Az alma logó eléggé drága...


Megszokni egyszerű, ha nem akarsz semmit beállítani, bütykölni és személyre szabni (már a kinézeten kívül).

2015. márc. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Jah. A főnököm Samsung csodalaptopja drágább volt, mint az Air-em, de nem mondanám, hogy 2x-es teljesítménye van. A Samsung amúgy sem híres a laptopokról.


"Kalózkodni" Mac-en is lehet, az más kérdés, hogy mi értelme van.


Játékra általában nem alkalmas, ha olyat veszel, aminek van dedikált videochipje, azon esetleg, de úgy, hogy Windows-t is telepítesz rá.


Annó (10-12 éve) egy éjszaka alatt laktam be az iBook-omat (előtte Linuxot használtam), és másnap azzal mentem be dolgozni, és azóta ezt a vonalat használom.


Nem Windows, megszokni akkor könnyű, ha nem azt keresed, hogy hogyan lehet "windows-osan" megoldani valamit.

2015. márc. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Látom megint jött a sok okos, hogy fele annyiért kétszeres tudású gépet veszel csak ez valahogy soha és sehogy sem jön össze. Csak böfögnek a nagyvilágban. Általában belinkelnek valami másik gépet ami totál nem az a kategória és köze sincs ahhoz a tudáshoz amit a Mac tud. Valami mindig hibádzik.


Az első kérdés, hogy mire kell. Mert ha játszani akarsz rajta, akkor nem ez kell neked. Arra inkább vegyél mondjuk xboxot.

Ha munkára, akkor jó választás. Megbízható, szerintem könnyen megtanulható használni. Nem bonyolult ha a wint jól tudod kezelni főleg billentyűzetről. Sok billentyűparancs van amivel hatékonyabban kezelhető, mint a win. A különbség kb annyi, hogy itt az almát nyomod a control helyett.

2015. márc. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

képet és videót szeretnék rajta tárolni egyrészt.

valamint képek és videók szerkesztéséhez szerettem volna egy kis pörgős gépet. így találtam rá egy Apple powerbook-ra

2015. márc. 8. 12:40
 9/11 anonim ***** válasza:
A powerbookot gyorsan felejtsd el. Azt már semmi sem támogatja. Egy ezer éves gép. Azt hittem, hogy normális gépet akartál venni. Minimum 2011-est de inkább újabbat.
2015. márc. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem egy újj gép, ezért kértem segítséget hogy ki mit tud ezügyben :)

köszönöm szépen, tovább böngészek akkor :)

2015. márc. 8. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!