Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A facebookon letiltották a...

A facebookon letiltották a likejaimat, mert elvileg túl gyorsaan likeoltam be túl sok oldalt. Már egy órája blokkolva vagyok. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

2015. márc. 8. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Nincs élet fészbuk nélkül!!?
2015. márc. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Figyelj, ezt rajtam kívül több, mint egymilliárd embernek feltehetnéd. Értelmes, szakszerű tanácsokra várok. Aki pedig trollkodni akar, az legyen szíves ne itt. Előre is köszönöm :D Akinek ezt nem sikerült megérteni, ajánlom az óvoda kiscsoportját :D
2015. márc. 8. 16:24
 3/8 anonim ***** válasza:

# 2/2 Időpont ma 16:24


Megtanulsz várni, és viselni tetteid következményét. Csak írja már, hogy mennyi ideig blokkoltak le...

2015. márc. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Méltóságod elmondaná,hogy az égegyadta világon mi rosszat tettem? Elhiheted, hogy nem vagyok robot és nem valami eszement like-kimaxolási kisérletet hajtottam végre a facebookon. (EGY ÁTLAGOS FELHASZNÁLÓ)
2015. márc. 8. 16:35
 5/8 anonim ***** válasza:

# 4/4 Időpont ma 16:35


A facebook szabályzata szerint (amit a regisztrációval elfogadtál), ez rossz magatartásnak minősül. Nem engem kell meggyőznöd emberi mivoltodról, hanem a facebook ellenőrző robotjait, ami pont ez ellen lett kalibrálva, amit csináltál. Ez van, Bruce Willis szerinted sikerrel mondhatta volna Harlem közepén, "Utálom a n*ggereket" táblával magán, hogy csak egy őrült kényszerített erre telefonon? :-) Ugye, hogy nem.


Megoldás:

Ha ír időszakot, hogy meddig lettél letiltva, akkor kivárod.


Ha nem ír semmit (akár nem konkrétan se), akkor felveszed a ügyfélszolgálattal a kapcsolatot, valószínűleg csak valamelyik népesebb nyelven (pl. angol, német), amiben elmeséled mi történt, és kéred a blokkolás feloldását.

2015. márc. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Panaszlevelet írtam nekik. Már kommenteket többször blokkoltak le de egy órán belül visszajött ez a lehetőségem. Azt mondják, ha sokáig így marad, felveszik velem a kapcsolatot....
2015. márc. 8. 16:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Vársz, és azután se lájkolgatsz ész nélkül.
2015. márc. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akivel ilyen már megtörtént...mennyi idő után engednek újra? Nem mintha türelmetlen lennék, csak érdekelne.
2015. márc. 8. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!