Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan állíthatom át a születé...

Hogyan állíthatom át a születési évemet windowsphone-on?

Figyelt kérdés

2015. márc. 8. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
hogy érted? microsoft fiók? Asszem azt nem lehet módosítani utólag, nem tudni pontosan mire gondolsz-
2015. márc. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy alkalmazást szeretnék letölteni az áruházban és azt írja hogy elősször állítsam be a család szolgáltatást.Azt nem lehet beállítani mert egy ideje technikai okok miatt nem üzemel az oldal.Hallottam,hogy ha átállítom a születési évemet akkor nem kellesz ez a család szolgáltatás.Már csak az a bökkenő hogy nem tudom átállítani. :/
2015. márc. 17. 15:13
 3/3 anonim ***** válasza:

1.) Gépen csinálj a telefonodnak egy új email címet a hotmail.com oldalon.


2.) a telefonon a beállításokban lesz valamilyen email fiókok opció, arra menj rá. távolítsd el a régi fiókot amit ott találsz (microsoft fiókra gondolok)


3.) a gépen csinált email-el lépj be telefonon. beállítások -> email és fiókok -> új fiók hozzáadása -> microsoft/outlook/hotmail -> innen meg tudod szerintem.


4.) ha így sem megy akkor én megpróbálnék rajta egy Hard Resetet és utánna bejelentkezni az új emaillel,


Remélem segítettem neked, ha kell valami vagy kérdésed van írj privit

2015. márc. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!