Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy visszakapj...

Mit csináljak, hogy visszakapjam a szervizből a gépem?

Figyelt kérdés

Elromlott az asztali számítógépem, még garanciális, elvittem a szervizbe. Tápegységcseréről van szó, mondták hogy 1-2 nap múlva kész lesz, majd jelentkeznek. Nem jelentkeztek, felhívtam őket- majd felhívnak ha kész lesz- nem hívtak fel. Ez így megy 3 hete, nem mondják meg mi tart eddig, pl. hogy speciális táp kell bele amiért Japánba kell utazni :D

Nincs olyan kitétel a garanciában, hogy mennyi idő alatt kell megjavítani, de gondolom nem lehet a végtelenségig húzni. Csak közben én fizetem a netet a semmire, a szomszédba járok intézni a levelezésemet, meg a fontosabb dolgokat.

Mondtam nekik, hogy amennyiben nem javítható, adjanak másik készüléket, a különbözetet kifizetem...de kész lesz nemsokára. Szerintem csak egy nemtörődöm társaság. (Egyébként PC-MAX)

Hogyan kaphatnám vissza a gépemet? Fogyasztóvédelem?



2015. márc. 9. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
mar az elso het utan meg emlithetted volna nekik a fogyasztovedelmet, ez a szo szokszor csodakra kepes.
2015. márc. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, de először elég csak megemlíteni a kedves és odaadó szervízeseknek, hogy a fogyasztóvédelemhez fogsz fordulni.
2015. márc. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!