Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Macbook pro-n mire állítsam a...

Macbook pro-n mire állítsam a külső merevlemez vagy pendrive formázását?

Figyelt kérdés
Ha fat-re állítom akkor nagy méretű fájlokat nem tehetek rá pedig sok iso fájlom meg full hd filmem van. Olyan formázási lehetőség kéne hogy kis és nagy méretű fájlokat is rá tehessek, a külső merevlemezt felismerje a windowsos gép is és a tv is. Mert valamiért a tv nem ismerte fel az külsőt, meg a windowsos laptop sem. Most váltottam macre és jó lenne tudni hogy a lemezkezelőben ki mire szokta állítani a formázási beállítást.

2015. márc. 10. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az ExFat-et. A szűk keresztmetszet itt a TV, mert a mac "megeszik" mindent, de a TV nem.
2015. márc. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod! Igaz azt a formázást még nem próbáltam csak a többit. A kiterjesztést meg titkosítást stb-t próbáltam. Működtek és jók voltak meg a legtöbb elfogadta a nagy méretű fájlokat, de a tv nem ismerte fel a külső merevlemezt és ami még fontosabb hogy a windowsos gép egyáltalán nem ismerte fel hogy be dugtam csak a hangot adta ki hogy csatlakoztattam valamit. Pedig oda mentettem le a dolgaimat amiket szeretnék vissza rakni a külsőre.
2015. márc. 10. 13:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Legrosszabb esetben FAT32 és darabolsz.
2015. márc. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!