Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Acer Aspire E1-570G fejhallgat...

Acer Aspire E1-570G fejhallgató nem rendesen adja a hangokat?

Figyelt kérdés

Acer Aspire E1-570G laptopra rádugom a fejhallgatót valamiért nem adja le a hangokat rendesen pl: zene: zene alapját hallom de amit énekelnek benne azt nem

hangkártya drivert feltelepítettem.


2015. márc. 12. 21:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Gondolom a laptop jack portjával van a baj. (Nálam is csinálja a gép a telefonos fülesekkel aminek a dugóján 3 csík van, azokat nem kezeli rendesen, ez nem hiba de ez is lehet a problémád.)

Ha a fülessel nincs gond (töredezett kábel/dugó) akkor a laptop portjával van a baj, mozgasd meg a portban a dugót, lehet csak érintkezési probléma.

Ha a nálam jelentkező probléma van (3 csík a jack dugón) akkor én azt szoktam csinálni, hogy nem dugom a portba teljesen csakaddig amíg megtartja és nem esik ki belőle, a felső csík pedig nincs benne a lyukban, és így működik.

2015. márc. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!