Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kinek milyen a tapasztalata a...

Kinek milyen a tapasztalata a tonerpor.hu webáruházzal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon találtam pár pozitív véleményt, de gyanúsan le vannak pontozva.

[link]


Nekem pedig sürgősen szükségem lenne utángyártott tonerre, és itt a legjobbak az árak. Megbízható az oldal? Ha igen, akkor miért lettek lepontozva az oldalon pozitív véleményt kifejtők?



#webáruház #tonerpor.hu
2015. márc. 15. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Rendeltem onnan az ML-1640-es nyomtatómba port, meg is érkezett, tényleg az is volt benne, és annyiba is került, amennyiért hirdették. A szállítást a Magyar Posta végzi, a weboldalon nyomon is követhető. Minden rendben volt, legközelebb is onnan fogok rendelni.
2015. márc. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Rendeltem most én is tőlük, ezek szerint csak valaki nagyon unatkozott.
2015. márc. 15. 21:12
 3/5 A kérdező kommentje:

Na, akkor elmondom az én tapasztalatomat.


Vasárnap rendeltem, hétfőn föladták postára, ma (szerdán) megérkezett. Tökéletesen működik, rendesen be volt csomagolva, remek áron adták, szóval maximálisan pozitív véleménnyel vagyok róluk, ha legközelebb szükségem lesz a nyomatóhoz valamire, tuti, hogy náluk vásárolok.

2015. márc. 18. 21:51
 4/5 anonim ***** válasza:
rendeltem tőlük nyomtatót elégedett vagyok jól működik
2016. jan. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Csiß ***** válasza:
Egyszer rendelt munkatársam egy tonert onnan.Sajnos hibásan érkezett (bontatlan volt a csomagolás),össze-vissza kattogott,recsegett.Felvettem velük a kapcsolatot és gond nélkül cserélték azonnal.
2016. jan. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!