Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nincs elegendő szabad hely a...

Nincs elegendő szabad hely a (c: meghajtón! Pedig minimum 20 gigának lennie kellene! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
nálam nem az a baj, hogy alap esetben nem tudok felszabadítani helyet... tudom van erre sokféle megoldás, programok, temp mappa ürítés, stb. nekem az a problémám, hogyha ezeket végigzongorázom, akkor is csak pár gigát szabadítok fel, ami hosszabb távra nem elég. 2 partícióm van a c: 50 gb (amin csak a win7 van, és a fontos programok, kb 5 db /3gb/) Már megcsináltam azt is hogy felfedtem minden rejtett mappát, összeszámoltam hogy együtt mennyi helyet foglalnak beleszámoltam a windows mappát is meg mindent tényleg, PONTOSAN 29,786... GB-ot foglal az összes mappa együtt ami a c-n van. akkor nem értem, hogy hol van az a maradék 20 gb???? ha nem mappában???? bocsi hogy hosszúra sikerült! köszi a válaszokat

2015. márc. 16. 14:30
 1/5 Tengor ***** válasza:
WinDirStat meg szokta mutatni az eldugott helyfoglalókat. Illetve a biztonsági mentések környékén nézz szét!
2015. márc. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
system volume information mappa. Azt alapesetben nem látod mennyit foglal és általában az szokta a legtöbbet foglalni. Az tárolja a rendszer visszaállítási pontokat is.
2015. márc. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lajos54 ***** válasza:
Plusz még a lomtárnak lefoglalt terület, sokszor az is kimarad a számításból...
2015. márc. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
leszedtem a programot (WinDirStart) találtam is olyat hogy <Ismeretlen> 15 gb.... de nem enged vele semmit csinálni... én szívem szerint kitörölném (max újrahúzom a gépet) de semmit nem csinálhatok vele.
2015. márc. 16. 15:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Windows 7 nél például érdemes a régebbi rendszervisszaállítási pontokat törölni.Nekem egyszer 1 terrás vinyónál 200gb szabadult fel magától és lehet ez volt az oka.Neten megtalálod ,hogy kell.
2015. márc. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!