Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Régi számítógépem, le fagy és...

Régi számítógépem, le fagy és melegszik?

Figyelt kérdés

Van egy régi számítógépem,amit most tonnában nem használok, mert van új.

Régi gépemet 1 órát használom már meleg,és néha le is fagy, eltünteti a dvd író meghajtóját.


MSI 865GM3-LS P4 alaplap (micro ATX, Socket 478 CPU foglalat, intel 865G chipset,2 db DDR400 memória foglalat dual channel, integrélt VGA + AGP slot,3 db PCI slot, integrált 5.1 hangkártya, integrált 100 megabites LAN kártya, ATA és SATA winchester csatlakozások) intel Celeron D 2,53 GHz processzor (Socket 478,256 KB cache,533 MHz FSB) 2 GB DDR400 RAM 1000 GB SATA HDD 300W P4 táp, kis méret.

2 Éve vettem bele új tápot ugyan ilyen volt csak a régi táp 250w volt.


Most tonnában nem használom,csak szerintetek meddig bírja még,csak tartalék gépnek akarom csak használni,és szerintetek hány éves gép lehet,mert 2010 benn vettem használtan.

Itt van a kép a MAXDATA számítógép.


[link]



2015. márc. 17. 20:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Processzor hűtés gyenge.
2015. márc. 17. 20:59
 2/5 Kacsa Tibor válasza:

Én egy olyan 10-12 éves gépnek mondanám talán :)


Az, hogy lefagy, az sok minden okozhatja. Lehet, hogy újra kellene telepíteni. De az is lehet, hogy olyan programokat futtatsz rajta, amiket a gép nem bír el, mert nem elég hozzájuk a teljesítménye. Persze az is előfordulhat, hogy az alkatrészek öregek már, és azok nem húzzák sokáig. Sajnos az informatika ilyen, bármi lehet a probléma, és előre nem nagyon tudunk jósolni. Viszont vannak programok, amik talán meg tudják mondani, hog ymilyen a gép állapota, kb. mennyit bír még (csak nagyjából, és nem mindig helyes)

2015. márc. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Alaplapon a kondik kicsit púposak,elégé meleg az egész gép processzor hűtése gyenge.

2015. márc. 17. 21:44
 4/5 Kacsa Tibor válasza:
Nos, ez elég rossz hír. Annyira azért nem vagyok benne a témában, de az nem jelent jót :D Vagy még egy generál kell neki, vagy marad így, de szerintem azért ne tervezz túlságosan hosszú távra. Pót-gépnek egyelőre nem lehet rossz, de azért az életem nem bíznám rá :/
2015. márc. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Elég sokat már rá költöttem,haverom mondta ne költsek már rá.

Én vetem új tápot bele tavaly,mert a régi kicsit éget szaga volt,és gyenge volt.

De az új táppis gyenge benne.

2015. márc. 17. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!