Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A tabletem képernyőjét monitor...

A tabletem képernyőjét monitor tisztítóspray-vel tisztítottam ma. Valószínű pici lecsoroghatott, mert a képek színei megváltoztak, elmósódottak lettek. Mit csináljak? Lehet, hogy idő kell és rendbejön? Nagyon zavaró

Figyelt kérdés
2015. márc. 17. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
kijelzőcsere...
2015. márc. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lajos54 ***** válasza:

Lehet, hogy tisztítás közben nagyon meg lett nyomva.

A másik verzió, hogy valóban belefolyt valahol a tisztítószer, valamelyik réteg alá/közé.

Talán idővel kiszárad, ha egyébként nem sérült meg.

2015. márc. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam, nem a tablet, hanem a laptop képernyőjével jártam így. -Megfigyeltem, ha bekapcsolom, akkor minden szín rendben, de egy idő után előjön a probléma. :(
2015. márc. 18. 15:40
 4/4 anonim ***** válasza:
ez a kiszárítós módszer csak akkor működik ha nem kapcsolod be és zárod rövidre... viszont laptop kijelzőt már megéri cserélni
2015. márc. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!