Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem jó a hangkártya driver?

_Goodlife_ kérdése:

Nem jó a hangkártya driver?

Figyelt kérdés

az lenne a problémám hogy van egy msi vr630 laptopom,de sehogyse tudom megcsinálni rajta a hangot...,nagyon sok drivert próbáltam,de semmi! a gyártó oldalán nem találtam hozzá!az alaplap neve ismeretlen,

Alaplap azonosítója:MCP 77 64-10J-0000010-00101111-041009-ATHLON64$1ADYU008_MSI NOTEBOOK VR630, BIOS VERSION: A1672NMS VER1.0J! Valaki aki ért hozzá segítsen legyen szives! Realteket próbáltam,de nem jó!



2015. márc. 20. 15:59
1 2
 1/13 coopper ***** válasza:

Szia.


Az ilyen jelegű kérdésekhez mindig odairom a driverkeresős szövegemet, hátha segit valakinek :


Manuális driverkeresés hardverazonsitó alapján :


Ha a gyártó oldaláról nem sikerül drivert leszedni, vagy amit leszedtél nem jó, akkor : Manuális driverkeresés hardverazonositó alapján :


Ez tuti módszer, de sajnos nem olyan egyszerű ez sem, a sok "driver update" - általában virusos - programok miatt amit az ilyen driveres honlapok megpróbálnak rád erőltetni, illetve ez is mint minden más nagy "üzlet" és nagyon sok a fizetős honlap.


Itt a módszer : http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__5..


Illetve ha megadod a hardverazonositót, akkor megnézem a "DriverPackSolution" DRP_14.16_Final.iso-ban hogy van-e hozzá driver.


Sok sikert.

üdv.

2015. márc. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Szia!

nekem nincsen sehol sárga kérdőjel az eszközkezelőben!

Felraktam egy Manycam nevezető programot és azt rakja a hang,videó,és játékvezérlőhöz!Fogalmam sincs hogy csináljam meg!

2015. márc. 20. 16:08
 3/13 anonim ***** válasza:

Realtek HD audió van benne elvileg, a Realtek driverének működnie kéne.


[link]

2015. márc. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
és tudnál ajánlani egy driver kereső progit?
2015. márc. 20. 16:09
 5/13 coopper ***** válasza:

Hardverazonositó nálkül tehetetlen vagyok.


Ha előtudod bányászni a hardverazonositót, akkor talán tudok drivert linkelni, ha nem akkor nem.


Üdv.

2015. márc. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Most azzal próbálkozok amit belinkeltél? Ott melyiket szedjem le? Global,TW2,HK1,US1,US2,TW2 ? Vagy az csak a nyelv?
2015. márc. 20. 16:12
 7/13 anonim ***** válasza:
Az tök mindegy, az az, hogy melyik országban levő szerverről töltse le. Max. a letöltési sebességet befolyásolja.
2015. márc. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Global,TW2,HK1,US1,US2,TW2

Ez csak, hogy melyik szerverről szedjen. US1 pl. jó lesz.

2015. márc. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Sajnos ez se jött be,ugyan úgy nem jó! jobb oldalt lent a tálcán még mindíg van egy X a hangszórón!
2015. márc. 20. 16:19
 10/13 anonim ***** válasza:
Az eszközkezelőről dobj fel egy képet. Talán nem is az a baj, amire gondolunk. (Hangeszközök kategória legyen kinyitva a képen!)
2015. márc. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!