Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hány embernél van az hogy a...

TheSanyi18 kérdése:

Hány embernél van az hogy a notebookját tölti miközben be van kapcsolva a készülék? Nem teszi tönkre a készüléket ha bekapcsolva töltitek?

Figyelt kérdés

2015. márc. 21. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
rengetegen töltik úgy, az hogy tönkre teszi azt nem tudom, de ha belegondolsz a telefont is úgy töltöd hogy be van kapcsolva
2015. márc. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem teszi tönkre.
2015. márc. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a családba 2 laptop van, a szüleimnek meg nekem is van, mintkettőnknek most van a 2. és mindig bekapcsolva van töltve.. semmi bajuk nem volt még : )
2015. márc. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
csak mert tegnap vettük az auchanban egy Lenovo g50-est és mondták hogy fél év múlva tönkre megy az aksi ha bekapcsolva töltöm
2015. márc. 21. 18:05
 5/8 anonim ***** válasza:
igazából nálunk mindnek jó volt az akksija. annyi hogy ha tartósan használod hálózatról akkor vedd ki, mert az állítólag tényleg nem tesz jót neki.
2015. márc. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sok embernél, de nem számolom meg, ha nem bánod. Nem teszi tönkre.
2015. márc. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az Auchan és társai szakemberek nagyon okosnak hiszik magukat. Multkor rám akartak tukmálni egy UHD TV-t, ott akasztottam meg a gyereket amikor az elérhető tartalmakról kérdeztem...

A kérdésre felelve, nem nem megy tönkre. Addig tölt amíg fel nem tölt, ez után az aksiba lévő "védelem" bekapcsol és nem kap több áramot. Minden aksiban megtalálható ez a védelem. (egy rendszergazda)

2015. márc. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A tápegység képes egyszerre akkut tölteni és ellátni a gépet árammal, semminek nem lesz baja a bekapcsolva töltéstől. Az akkunak lehet baja, ha ritkán használod és folyamatosan benne van a gépben, valamiért ilyenkor hamarabb tönkremegy. Van ellenpélda is, de ha csak ritkán használod az akkut, azt javaslom, vedd ki a gépből.
2015. márc. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!