Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet .cdg kiterjesztés...

Hogyan lehet .cdg kiterjesztésű fájlt .avi-ra konvertálni?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!

A minap letöltögettem pár karaoke zenét. Ezek általában két fájlból állnak : zene.cdg és zene.mp3. A cdg tartalmazza a karaoke szöveget, az mp3 pedig a sima instrumentális zene. A kérdésem az lenne, hogy milyen programmal lehet a cdg-t valamilyen video fájlba konvertálni? Mindegy hogy mi lenne a végeredmény, avi, mpeg, wmv..bármi jó lenne. Én keresgéltem ilyen programokat a neten de 90%-uk vírus volt a maradék 10 pedig fizetős. Valakinek ötlet?


2008. aug. 26. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Például a DVD Audio ripper nevű programmal tudod egy DVD filmről leszedni csak a hangot és elmenti neked MP3 formátumba. Ebből ki tudod venni azt a részt ami kell.
2008. aug. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az előző válasz írója vagyok, Bocs, de nem ide szántam ezt a választ, de nem tudom hogy került ide. Én az előző kérdésre válaszoltam.
2008. aug. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vedd fel hypercam2-vel :D
2008. dec. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
de nem lehet megnyitni nekem.
2009. júl. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!