Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik windows 7 rendszer...

_Goodlife_ kérdése:

Melyik windows 7 rendszer lenne nekem a legjobb?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem,hogy nekem melyik Windows 7 rendszer felelne meg a legjobban? most éppen Windows 7 Home Premium van,de Játszani eggyáltalán nem tudok rajta,mert szinte egyik játék se indul el,mert mindig hiányzik valami a gépről! ez azért van mert ez alap felhasználóknak készül?Windows 7 ultimate megfelelne?Játékokra,internetezésre használnálnám!

Köszi



2015. márc. 24. 10:42
 1/7 Tengor ***** válasza:

A Home Premiummal is lehet játszani, ha megfelelően telepíted a szükséges programokat. Az Ultimate-tel sem fogsz tudni játszani, ha hanyagul telepítesz.

Otthoni használatra az Ultimate teljesen felesleges. Még a Professional is az, ha nem akarsz XP-s cuccokat futtatni.

Jogtiszta oprendszert haszmálj!

2015. márc. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tengor ***** válasza:

használj*

(hol a kv-m?)

2015. márc. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Minden driver ami kell fel van rakva.De még se jó egyik játék se! és már vagy 10-et próbáltam!Valamelyiknél dll-filet kér,de azt megcsináltam és akkor se jó!Most van először home premiumom!. a többinél sose volt ilyen problémám!
2015. márc. 24. 11:02
 4/7 Tengor ***** válasza:
A driverek az alap. A hiányolt DLL-ek különböző framworkok részei. Pl DirectX, OpenGL, .net, Visual C++ cuccok. Nézd meg mi a játék minimális szoftver követelménye és azokat a programokat tedd fel!
2015. márc. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezeket mind felraktam!! Mindeggyik a legfrissebb ami a gépen van!
2015. márc. 24. 11:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy az adott program a legfrissebbet akarja. Keress rá rendesen a hibaüzenetre, esetleg játék nevét írd elé aztán valószínűleg 1-3 találat közt lesz a megoldás, és ne is menj fel olyan oldalakra ahol csak a dll-t töltheted le.
2015. márc. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tengor ***** válasza:

#6, jól írja, a DLL letöltögetős oldalakat kerüld!

Mi a pontos hibaüzenet? Milyen DLL-t hiányolnak?

2015. márc. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!