Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy filmet töltök le, ami...

Egy filmet töltök le, ami 7.76 GB méretű. A DVD lemezre amire ki szeretném írni pedig csak 4.7 GB méretű anyagot lehet ráírni. Hogy tudnám ezt megoldani? A gépemen lomtárba kellett tennem sok dolgot amit vissza kéne majd állítanom

Figyelt kérdés
2015. márc. 24. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod lekódolni, és így a minőségéből veszíteni, akkor vegyél hozzá kétrétegű (DL) lemezt.
2015. márc. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"A gépemen lomtárba kellett tennem sok dolgot amit vissza kéne majd állítanom"


ha valamit a lomtárba teszel attól még nem lesz több hely a merevlemezeden ha véglegesen törlöd akkor meg visszaállítani elég szívás és nem is valószínű hogy menni fog..


a minőség rontásával tudsz méretet változtatni de valszeg amit otthon csinálsz rosszabb lesz minőségben mintha egy bd rip-et letöltöttél volna (kb 1,5gb) és sokáig is fog tartani a géped sebességétől függően

2015. márc. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vagy splitterrel kétfelé bontja.
2015. márc. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ahogy a #3 írja ... vágás két DVD-re
2015. márc. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ja és igen, a lomtárba került anyag ugyanúgy foglalja a helyet (szerinted honnan tudnád egyébként visszaállítani?)
2015. márc. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Tengor ***** válasza:

Miért nem töltesz DVD méretűt és nem kell a vagdalással, meg az új kódolással bohóckodni?

Ahogy már írták, ha a lomtárba teszel valamit, akkor

a.) vagy nincs helyfelszabadító hatása

b.) vagy nem fogod tudni visszaállítani

2015. márc. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Miután kiírtam a kérdést benéztem a lomtárba és minden törölt dal elveszett, szóval már mindegy...majd tölthetem le megint.. :D a kiíráshoz meg majd megpróbálom kettévágni, de elvileg a Movie Maker ekkora fájllal nem tud dolgozni... :/
2015. márc. 24. 20:27
 8/10 anonim ***** válasza:
régen dolgoztam vele, de talán a VirtualDub megoldja, és hamar ... csak nem kell vele újrakódoltatni sem a hangot, sem a képet
2015. márc. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
vannak író programok amikhez nem kell kettévágni csak elindítod az egyik dvd-vel lehet szól hogy kevés lesz a hely vagy még azt se és mikor megtelt a lemez kéri a másikat legalábbis volt egy ilyen programom pár éve de már nem írtam jó ideje így nem tudom a nevét
2015. márc. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 donfetibo ***** válasza:

Ez nagyon egyszerű itt van 2 program amibe ha beviszed szépen megcsinálja kettő DVD-re.

Win Avi Converter 9.

AVS Video Converter stb.

2015. márc. 25. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!