Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetekk mi a legjobb...

Szerintetekk mi a legjobb horror játék?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem saját tapasztalat, de ismerősöm aki kedveli ezt a stílust a Cold Fear-re esküszik, legalábbis ez váltotta ki belőle a legnagyobb hatást ilyen téren. Mondhatni hogy 10 perc után ki kellett mennie elszívni egy cigit :)
2010. febr. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Doom 3 , Fear 2 :D ezeket ismerem én :D
2010. febr. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
a silent hill nem tom melyik része amikor mész az alagútban és van nálad egy gyújtó és meghallasz valamit elkezdesz futni a gyújtó ki alszik gyorsan vissza gyújtod és körbe vettek de még a suffering is nagyon jó szó szerint azt jelenti "félelem"
2012. ápr. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Jaaj nem bocsesz a legfélelmetesebb játék amit valaha meg alkottak az a Clive Barker's Jericho nevű horror játék. Képzeljétek el annyira para hogy a 2.részét BETILTOTTÁK ! o.O Az első nekem meg van xbox 360 ra az egész játék arról szól, hogy egy Jericho nevű városban megszületik 1 gyerek és az maga az ördög és az megöli az embereket ilyen fura lényeket csinál meg...... inkább nem sorolom még bele gondolnom is félelmetes :D Itt a trailer http://www.youtube.com/watch?v=wePhq7wNR-Q
2013. márc. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Bocsi rossz vidit küldtem el mivel recseg itt van az ami nem szóval ezt nézzétek : [link]
2013. márc. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem egy Jericho nevű városban születik egy gyerek nagy tévedés a Jericho az osztag neve amivel a játék során játszunk és azt a gyereket még ádám és éva megteremtése előtt született az volt az első ember a földön ki nem volt se férfi se nő tessék utána olvasni és szerintem abban a játékban nincs semmi para csak mész és lősz meg ilyen mágiákat csinálasz semmi para én 1 nap alatt kijátszottam 2x-er
2013. jún. 3. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!