Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan hozzam vissza a képeime...

Hogyan hozzam vissza a képeimet/videóimat?

Figyelt kérdés
Át akartam tenni a telefonomról a képeket meg a videókat és amikor helyeztem volna át a kutya elterelte a figyelmemet és eltűntek a képek meg a vidik. A lomtárba nincsenek,se a galériába a telefonon, valaki nem tudna segíteni??? mondhatni nem kicsit lettem ideges mivel fontos képek meg videók voltak......
2015. márc. 27. 22:16
 1/2 donfetibo ***** válasza:

Ha van Total Commandered azzal egyszerű megnázni, hogy esetleg nem-e tette a Temp könyvtárba!!!

Beállításoknál jelöld be, hogy a rejtett fájlok megjelenítése és aztán: c:\Users\Fukapapa\AppData\Local\Temp\ ebben a sorrendben nyisd meg a könyvtárakat!!!

Ha nincs ott akkor undelete vagy recovery programokkal próbáld meg!!!☺☻

2015. márc. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. márc. 31. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!