Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 ultimate a Windows...

HyperPosSum kérdése:

Windows 7 ultimate a Windows indítása feliratnál elakad, csökkentett módban indul. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy Acer laptopom, amin tegnap este frissítettem a Win7-et. Rendszerfrissítés után a videodrivert is (nVidia). Utána rendesen újraindult, akkor még tökéletesen működött. Lehibernáltam, ahogy eddig is szoktam. Ma reggel bekapcsoltam, működött rendesen, majd egyszer csak nem tudtam rajta netezni. Még a router felületét sem hozta be. Újraindítottam a routert, ekkor megjavult. Ma este letöltöttem egy frissítést egy Second Life megjelenítőhöz (Black Dragon viewer), ekkor jelzett az Avast, hogy blokkolt valamit. Ekkor átvittem egy másik szobába a gépet, ahol átcsatlakoztam egy másik routerre. Megint nem volt net. Érdekes volt, mert a WiFi tulajdonságait sem akarta behozni. Megnyitottam az Intézőt, és nem voltak ott a mappák ikonjai! Gondolltam, újraindítom a laptopot. Ezt nem kellett volna. Azt csinálja, hogy amikor bejön a Windows indítása, és a logó, akkor ott megáll, a HDD sem dolgozik. Megrigyeltem, hogy akkor áll meg, amikor a WLAN drivert betöltötte, mert ekkor kigyullad ennek a LED-je.

Csökkentett módban indul a gép, de ott meg az Avast nem tud vírust keresni. A telepítős javítás nem tudott mit kezdeni vele.

Mit csináljak, hogy ne kelljen az egészet újratelepítenem? Holnap kiszedem a WLAN modult, hátha az a hibás.

Előre is köszönöm!



2015. márc. 29. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:
lödd be a legutóbbi sikeres konfigurációt. általában segit
2015. márc. 30. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már azt is próbáltam. Ugyan úgy megáll betöltéskor.
2015. márc. 30. 07:06
 3/4 Tengor ***** válasza:

Ultimate huszár!

HDSentinel mit mond a winyóra?

Wifi drivert is feltetted v. a win-félét használod?

2015. márc. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Működik!

Tényleg a WLAN volt a hibás! Kiszereltem, megtakarítottam, visszaraktam a gépbe, elsőre indult is!

2015. márc. 30. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!