Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Készítettem egy windows boot...

Csiklohal kérdése:

Készítettem egy windows boot pendrive-ot, mivel lemezre nem tudom kiírni, viszont nem bootol róla. Ötlet? Több lent

Figyelt kérdés

Amikor belépek a biosba, beállítom a bootolási sorrendet, akkor kiad az usb-re négy féle lehetőséget

usb-zip

usb-hdd

usb-cd - rom

és van mégegy, amivel nem találkoztam eddigi életem során. Melyiket érdemes választani, ha a pendrive egy 64bites win7 AIO iso fájlt tartalmaz?



2015. márc. 30. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Semelyiket, ha csak egy iso fájl van a pendrive-on, mert attól még nem bootolható. Az iso fájlt rendesen ki kell írni pl. Rufus-al a pendrive-ra, ekkor az bootolható lesz. Próbálkozz mind a négy féle móddal, de a fentiek alapján lehet, hogy nem tud a gép pendrive-ról bootolni. USB-HDD a legvalószínűbb a működést illetően.

Az első valami tömörítő meghajtó, élőben még nem láttam ilyet, csak képen. A második merevlemez, a harmadik DVD meghajtó. Mindhárom USB porttal kapcsolódik a géphez. Pendrive-hoz USB Flash Disk lenne jó.

2015. márc. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tud pendrive-ról bootolni a gép, csak annyi volt a probléma vele, hogy egy almenüben át kellett állítani a prioritási sort. Egyébiránt Rufussal írtam ki! :)
2015. máj. 8. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!