Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi van ha egy partícióra...

Fodormenta97 kérdése:

Mi van ha egy partícióra telepítettem két oprendszert?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy volt egy Windows8.1 em telepítve és a win7re akartam cserélni de én tudatlan ugyanarra a partícióra tettem mint ahol a win8.1em volt. Ez problémát jelent? Most mindkettő fent van vagy le lett cserélve? Ha mindkettő fent lenne tudom törölni a win8.1et úgy hogy a 7 megmaradjon? Ha igen hogyan? Előre is kösköszönöm a megértő válaszokat!

2015. ápr. 1. 01:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha lecserélni akartad a 8.1-est, akkor jól tetted, hogy ugyanoda tetted. Annyi a kérdés, hogy telepítéskor formatáltad-e a partíciót.
2015. ápr. 1. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Windows 7 felülírta a Windows 8.1-et, tehát gyakorlatilag a Windows 8.1 a helyet foglalja a gépen. A Windows 8.1-et Windows.old.000 vagy valami hasonló néven találod meg a partícion. Nem beszélve a Program Files és hasonló mappákról, amik valószínűleg keverednek a Windows 7 mappáival. Helyre lehetne hozni, ha másik partícióra telepítetted volna, mert akkor csak a rendszerbetöltőt írta volna felül. A legjobb amit tehetsz, hogy eldöntöd mindkettő vagy csak az egyik rendszer kell, ennek megfelelően törlöd a jelenlegi partíciót, hozol létre annyit, amennyi kell, majd a régebbitől haladva az újabb rendszer felé újratelepíted a gépet. Ha csak a 7 kell, adatmentés után a telepítésnél leformázod a jelenlegi partícitót, majd feltelepíted rá a Windows 7-et.
2015. ápr. 1. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat! :)
2015. ápr. 4. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!