Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van vmi plug-in gimpbe (esetle...

Van vmi plug-in gimpbe (esetleg photoshopba) amivel ilyen képet lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Itt a kép:

[link]


2010. febr. 18. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ehhez plug-in kell. Photoshoppal simán meg lehet csinálni.

Nem mondom, hogy ilyen jóra meg tudnám csinálni, de én csak hobbiszinten használom a programot.

2010. febr. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Valami ötletet tudsz rá persze a fekete-fehérítésen kívül?

A kérdező voltam.

2010. febr. 18. 16:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Valamilyen szűrőt használnék, pl: szűrő>vázlat>bélyegző. Vagy valamit, ami ilyen elnagyolt foltokat eredményez, lehet, hogy több szűrő együttes használata kell. A hátsó feliratra talán valamilyen szélfúvás, vagy hasonló szűrőt, bár erre biztos lelsz jobb tutorialt, mondjuk töredezett, vagy márványozott betű néven. Aztán kaphatna az egész egy kis gauss elmosást (hisz az mindig jól jön ^^)

Én így fognék hozzá, de ha valaki tud jobb módszert, írja le, engem is érdekelne!

2010. febr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Mindenféleképpen kipróbálom.
2010. febr. 19. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!