Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám eltávolítani?...

Hogyan tudnám eltávolítani? (kép lent)

Figyelt kérdés

[link]


átnéztem a gépet és nincs ilyen "name" nevű program telepítve, a mozilla restartolása sem használt, újratelepítettem aztán a mozillát, egy darabig működött, de aztán megint előjöttek ezek az "ads by name" reklámok


2015. ápr. 3. 18:59
 1/4 karesz01 ***** válasza:

Adblock Plus

[link]


---

-A fenti link megnyítása

-Hozzáadása a Firefox böngészőhöz

(+add to Firefox gombbal hozzáadod a böngészőhöz)

-A sikeres telepítés weboldalon amit a telepítés végén nyít meg , a szolgáltatás bekapcsolása

(a lap alján 3 funkció gombot bekapcsolod)

(zöldre állítod)

-A Firefox böngésző újra índítása

-Visszatérsz arra az oldalra amin a reklámok zavarnak , ellenörizve hogy eltűntek .

2015. ápr. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ, de sajnos nem használt ez sem

szerintem valami vírus lehet

2015. ápr. 3. 19:35
 3/4 coopper ***** válasza:
100%

Szia.


Nagy valószinűség szerint feltelepült egy "reklám" kiegészitő vagy egy "reklám" virus.


Elsőnek nézd át ezt : [link]


A következő tipp virusirtás, illetve Malwarebytes Anti-Malware program futtatása, itt megtalálod a linkeket : [link]


Illetve ez is jó kis off line virusirtó ilyenek ellen : [link]


Sok sikert.

Üdv.

2015. ápr. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, mindenképpen megpróbálom ezekkel a módszerekkel is :)
2015. ápr. 3. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!