Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki, aki ért hozzá, és...

Valaki, aki ért hozzá, és tudna tanácsot adni? Nagyon-nagyon hálás lennék, mert nem tudom, hogy mit csinálhatnék!?

Figyelt kérdés
Sony vaio notebookom van, és tegnap kölcsönadtam a nővéremnek. Előtte semmi problémám nem volt, de mikor hazaértem már nem működött. bekapcsolom és egyből azt írja ki,hogy a 'viber, skype, avira' működése leállt. Aztán rámegyek a netre és a kezdőoldalt behozza, de aztán semmi. Nem enged semmi más oldalra menni,nem enged semmit. Mit csináljak? Csak ez az avira antivis vagy mi van rajta, és most vírusirtót sem tudok letölteni. Légyszi segítsetek!
2015. ápr. 4. 23:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Tényleg nem tudom,hogy mit tehetnék,nagyon szomorú vagyok,félek,hogy minden eltűnik róla. :(
2015. ápr. 4. 23:31
 2/5 anonim ***** válasza:

Van benne rendszer visszaállítás, használd és válassz ki egy tegnapi vagy az előtti időpontot.


_Nem írtad milyen operációs rendszer, de gondolom Windows.


Start menübe begépeled hogy rendszervisszaállítás

2015. ápr. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
megpróbálom! Nagyon köszi
2015. ápr. 4. 23:43
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem csak internet nincs, jobb klikk a "hálózati jelre" jobb alsó sarokban, ha kábelen csatlakozol, akkor egy monitor és egy kábel mellette, vagy egy piros x

ha wi-fi-t használsz, akkor egy oszlopok vannak egymás mellet, az a lényeg:


jobb klikk rá ---> Hibaelhárítás

2015. ápr. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

azt lefelejtettem írni ehhez a részhez: "ha wi-fi-t használsz, akkor egy oszlopok vannak egymás mellet"


hogy ha nincs elérés, akkor asszem oszlopok, és egy csillag van oda "rajzolva"

2015. ápr. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!