Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ncore -ra szeretnék felrakni...

Ncore -ra szeretnék felrakni egy eredeti release torrentet és ugye ahhoz kell . NFO fájl, de a DVD lemezen ilyen nincs. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

A DVD lemezről, amin a feltöltendő játék van, arról készítettem egy .ISO képfájlt.

Eddig meg van, de .nfo fájlt nem találok a lemezen. Hogy lehet ilyet létrehozni, vagy esetleg kinyerni az .iso fájlból?



2015. ápr. 12. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Az NFO fájlt a feltöltő készít el, amiben iNFOrmálja a letöltőket a cuccról.
2015. ápr. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja, és ez egy sima szöveg fájl, Jegyzettömbbel megírható.
2015. ápr. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

És az olyat elfogadják nCore -on?

Mert ott azt írják, hogy az eredeti nfo fájlt kell betallózni.

2015. ápr. 12. 16:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ha te készíted az ISO-t, akkor te vagy az eredeti feltöltő szerintem, ergó te írod meg az NFO-t.
2015. ápr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Eredeti release az, amit egy release csapat, vagy egyedül dolgozó releaser készít, és a munkájuk megfelel számtalan minőségi és egyéb követelménynek (ideális esetben). Ők mindig csinálnak NFO fájlt a munkájukhoz. Attól, hogy te egy eredeti DVD lemezről csinálsz egy ISO fájlt, az még nem lesz eredeti release. Ezt csak "nem eredeti release"-ként tudod feltölteni. A DVD lemezen van egy VIDEO_TS nevű mappa, tele mindenféle IFO, VOB, meg a franc tudja, milyen egyéb fájlokkal. Mediainfo nevű programmal megnyitod az egész mappát (bal felső sarok, fájl menüpont), majd exportálás, beállítod a "szöveg"-opciót, kiválasztod a célmappát, ahova el akarod menteni, adsz egy nevet a fájlnak, a kiterjesztést hagyhatod txt-n is, az ncore azt is elfogadja. De ha akarod, átírhatod nfo-ra, és akkor NFO fájlt kapsz, miután elmented.
2015. ápr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A DVD lemezen nincs VIDEO_TS mappa.

Csak ezek vannak rajta:

-!Manaual nevű mappa amiben egy .doc fájl található. Ebben vannak ezek a leírások a játékról, gépigényről, telepítésről, készítők, stb. mindenféle furcsa karakterekkel.

-autorun.inf

-a játék .exe fájl-ja

-és a játék ikonja


Na most én megpróbáltam be exportálni azt a .doc fájlt mediainfo -ba, de nem adja ki a szöveget, csak magát a fájl helyét, méretét, és formátumát.

2015. ápr. 13. 22:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocs, nem olvastam elég figyelmesen, és átsiklottam a játék szó fölött, azt hittem, filmről van szó. A játékokhoz sajnos nem értek.
2015. ápr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!