Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gamer szék használtan?

Bojtos Gergő kérdése:

Gamer szék használtan?

Figyelt kérdés
Max 10-15K a költség találtam már egy pár helyen de az egyiket megvették a másikat meg nem akarják utánvéttel postázni.
2015. ápr. 12. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
31%

Gamer szék? Már ilyen is van? Mi van benne, tasak a fos*snak meg 2 hétre ellehet rakni meleg ételt?

Amúgy nemtom, dönts ahogy gondolod.

2015. ápr. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
Gamer levegőt tudok adni olcsón. Nagy tétel vásárlása esetén árengedmény.
2015. ápr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Gábor_79 ***** válasza:
39%
Én csak újonnan tudok 50-100k -ért [link]
2015. ápr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
De ennek mi értelme van én leülök a fotelembe és game-elek Lehet kényelmesebb, de nem látom értelmét attól nem leszel jobb gamer mert ilyen széked van. :D
2015. ápr. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

vicc kategória ha igazi ülésekből csinálják akkor marha kényelmetlen (legalábbis számomra kényelmetlen a kagylóülés)..


volt egy csúnya rossz irodai székem azt szétszedtem majd rátettem egy falap-ot (valami asztallap lehetett) méretre vágtam és összecsavaroztam egy subaru vezető oldali ülésével.. kész az állítható és kényelmes szék.. szerencsére a súlypont még pont jó és nem dőlök el vele ha teljesen hátrahajtom a háttámlát kb 170°-ba

2015. ápr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Létezok Gamer szék.A következő a gamer asztal lesz.:D
2015. ápr. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
hihetetlen hogy mennyi haszontalan sz*rt el lehet adni egy gamer felirattal...
2015. ápr. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát, én azért keresek ilyen széket pl, mert szétesett a székem, vettünk egy 30.000 forintos főnöki fotel akármit, és egyszerűen megfájdul tőle mindenem. Iszonyatosan kényelmetlen. Pedig a boltban még ez tűnt a legjobbnak... Csak épp hosszútávon elviselhetetlen.


Viszont kollégámnak ilyen Gamer széke van a melóhelyen, és kölcsönvettem 1-2 napra. Hát, elképesztően jó. 8 óra ülésben végzett munka után is frissen kel fel belőle az ember, támasztja rendesen a hátát, oldalát, karját. Ráadásul sokkal jobban állítható mint a többi "főnöki" szék ott a cégnél.


Vettem volna egyből ilyet tizenpárezerrel drágábban, és akkor nem dobtam volna ki 30.000-et az ablakon.


Viszont kérdésre válaszolva: Használtan még nem láttam igazán jót. Amit használtan ilyen tizenezrekért árulnak, az legtöbb esetben átverés. S kapsz egy semmivel sem jobb akármit.


Mivel ezek a székek újonnan 43.000Ft-tól kezdődnek, határ meg a csillagos ég, hülye lenne bárki is 20-25ezer forintnál olcsóbban eladni, ha jó állapotban van.

2015. máj. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!