Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 8.1 probléma. Nem...

Windows 8.1 probléma. Nem lehet rendesen leválasztani a pendrivert?

Figyelt kérdés

Windows 8.1-et míg nem frissítettem addig ugyan ugy rendesen letudtam választani a pendriveremet mint a 7-nél.

7-nél így néz ki nekem: (Mindig a sárga kijelölés a lényeg!)

[link]

Itt rendesen rátudok kattintani arra amit sárgán kijelöltem.


Win 8.1-nál (most nem tudtam azon mutatni így 7esen lesz az is szemléltetve..) :

[link]

Ami sárga csak azokra tudok kattintatni! Egyesével a pendriver "részeit" leválasztani...csak egy a bökkenő,hogy nem választja le hiába írja ki,mert óra mellett ugyan ugy ott marad a jele,hogy csatlakoztatva van valami és világit is a pendriver! Még 1x rákattintva már nem is mutassa közbe ezeket a F,G-t...


Kérdem,hogy rakjam újra,és ne frissítsem a rendszert inkább vagy tudtok rá megoldást,hogy lehet még szakszerűen eltávolítani a gépből egy pendrivert?


Így nem maradhat ahogy van mert,nincs kedvem elrontani a pendrivert,réges régen mikor nem szakszerűen választottam le akkor az lett a vége


2015. ápr. 12. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Pendrive, nincs r a végén. Amikor nem villog a led, azaz nincs adatmozgás, bátran lehúzhatod. Dugj be egy rendes pendrive-ot, ha azt engedi leválasztani, akkor a kettéosztott meghajtóval nem tud mit kezdeni.
2015. ápr. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Frissítés előtt jó volt.Bizonyos frissítés a ludas,előtte minden ok.

Ketté osztott vagy sem,frissítés után vacakol mindegyikkel.

2015. ápr. 12. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!