Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy Acer Aspire One...

Owen101 kérdése:

Van egy Acer Aspire One D255-os notbookom, és nemtudom ujratelepítemi rajta a softvert, Mit tegyek ebben az esetben? Mit tegyek ebben az esetben?

Figyelt kérdés
mivel eredeti windows 7 starter volt rajta, nem kaptam telepítő cd-t hozza és sajnos probaltam mar mindent rakni ra USB pendriveon keresztul, xp-t, win7, de kiirja h booting error, vagy valami dll. hiányzik
2015. ápr. 16. 11:19
 1/4 Tengor ***** válasza:
Rosszul csináltad meg a telepítőt.
2015. ápr. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem eloszor rakok szoftvert ujra de igaz hogy nem vagyok profi. Két progit is kiprobaltam(Yumi és valami mas a Microsoft oldalarol) ami pendrivera másolja a softvert, mindakettonel ugyanaz a hiba. Tovabb pedig ugyanazt csinaltam mint mindig, formazas, particionalas, NTFSben telepites de a vegen mikor ujraindul a windows, az utosimitasoknal kiirja ezt a hibauzit.
2015. ápr. 16. 11:31
 3/4 Tengor ***** válasza:

Akkor lehet, hogy a lemezkép a hibás.

Egyébként mi az a dll?

2015. ápr. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Arra mar nem emlekszem, azt az xp-nel irta ki, most ugyanolyan windows 7 startert telepitettem ra és ugyanugy az utosimitásoknal kiirja:A windows telepítését nm lehet folytatni mert varatlan hibat észlelt, a windows telepítéséhez az OK gombra kattintva ujraindul a szamitogep. Majd ha ujraindult ezt kezdi elolrol.
2015. ápr. 16. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!