Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van e olyan program hogy az...

Van e olyan program hogy az egér bal gomb kattintást át lehessen állítani a billentyűzet egy gombjára? Ugyan is egy tucat egeret nyírtam már ki és mindig csak a bal gomb megy tönkre!

Figyelt kérdés

mondjuk a bal CTRL gomb is ugyan az lenne mint az egér bal click ... be lehet állítani ezt ? egy egy játéknál még külön állítható de az egész windows és az összes programnál akarnám.


A program ha van ilyen meg automatikusan elindulna a windows indításakor ...


2015. ápr. 16. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:

elég a játéknál át állítani, csak a windowsnál nem fog olyan könnyet tönkre menni, én például rossz lett a bal(néhány játék miatt pl.: minecraft, ahol folyton nyomogatni kell) egér gombot át állítottam jobbra, eleinte kicsit szokatlan, de aztán egészen megszokható


nem próbáltam, de talán segít: [link]

2015. ápr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

OFF: milyen egeret használsz, hogy ilyen hamar szétesnek?

Vagy ha tényleg annyit van nyüstölve, akkor a billentyűzet ugyanúgy szétmenne.

2015. ápr. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Konkrétan a Minecraft nevű játéknál a támadás/blokkiütés a CTRL gombra van állítva nálam. de abban a játékban a nei-ben meg a craftoláshoz, szükség van külön jobb és bal egérgombra is. de én pl FTB unleased modpack-al játszok most és abban van egy rahedli gépezet és +10.000 féle item


Egér amit most használok az a Logitech - bátyám villanyszerelő, és már párszor megforrasztotta, meg más egerekből kiszedte a kattanót aztán átpakolta ebbe, de idáig ez a leg strapabíróbb márka ... de én már 4 egeret gajra vágtam... a legkevésbé a made in china kategória bírja, ott szabályosan kettétört a műanyag. ... nehéziparban dolgozom szakmai ártalom hogy kicsit erős a markolatom xD

2015. ápr. 17. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!