Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet beállítani a...

Hogyan lehet beállítani a facebookon azt, hogy ne csak bejelölni tudjanak, hanem követni is az emberek?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 16. 20:47
 1/4 anonim válasza:
azt te nem tudod be állítani!! csak az tudja be állítani aki be jelöl téged!
2015. ápr. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és ő hogyan?:o
2015. ápr. 17. 14:34
 3/4 anonim válasza:
Ezt én sem értem. Amire gondolok, az az, hogy láttam már olyat, hogy valakit bejelölni lehet ismerősnek a szokásos módon ismerősnek. Nem jelöltem be, de ez most nem is lényeges. Aztán a következő belépésemnél egyszer csak azt vettem észre, hogy már követni lehet az illetőt, nem pedig ismerősként megjelölni. Valamit tehát át kellett, hogy állítson, de vajon mit és hogyan?
2015. máj. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kétféle követés van.

Az egyik, mikor egy ismerőst vagy kedvelt oldalt követsz (azaz kapsz róla értesítést).

A másik, mikor egy ismeretlent (itt is kapsz értesítést, de csak a nyilvános posztokról).

18 éves kor kell ahhoz, hogy ismeretlenül követhessenek téged.

2015. máj. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!