Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi baja lehet a gépemnek? A...

Mi baja lehet a gépemnek? A bedugott fejhallgató/fülhallgató nem működik!?

Figyelt kérdés
Videót akartam nézni is bedugtam a fejhallgatót, de a bedugott rész mintha lötyögne, nem illeszkedik a lyukba (belemegy, de elég laza, mintha a lyuk túl nagy lenne). Néha a fülemben hallom a videót, néha meg hangosan (úgy értem nem a fülemben, hanem a család is hallja amit nézek). Azt hittem a fejhallgatóm elromlott, de most fülhallgatóval is kipróbáltam és ugyanez van :( Kérlek segítsetek, elromlott a gépem?? Amúgy minden más oké vele.. Mit tegyek?

2015. ápr. 17. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Előlapiba, vagy hátlapiba dugtad be?
2015. ápr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mmint hogy hol van a lyuk? Oldalt.. ne haragudj de nem értek hozzá kicsit se :(


Most tekergettem kicsit és legalább abbamaradt a recsegés meg hallom a fülemben rendesen viszont a hang nagyon víszhangzik :-/

2015. ápr. 17. 17:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Zöld kerek formájúba kell bedugni. Ha álló a házad formája, akkor a hátuljánál a sok "karika" formájú zöld dugóba kell bedugni.
2015. ápr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az egyémen nincs zöld lyuk.. összesen két lyuk van az egyik fülhallgatónak, a másik mikrofonnak. Azt elfelejtettem írni (vagyis inkább rosszul írtam) de hogy érthető legyen: nem számítógépem, hanem laptopom van.
2015. ápr. 17. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!