Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért adhat ki ilyen hangot a...

Brokenbone kérdése:

Miért adhat ki ilyen hangot a számítógépem?

Figyelt kérdés
Pár napja letöröltem róla a win7-et, és feltettem az ubuntut. Néha így is leállt magától, szóval szétszedtem és a sok port kitisztítottam belőle. A processzor hűtőjét le is csavaroztam, és alatta is kiganéztem. Ez után a leállások megszűntek, viszont kikapcsolt állapotban valami vinnyogó hangot ad ki, halkan, de arra elég hogy ne tudjak tőle aludni ha csak nem áramtalanítom. A tisztítás közben szúrhattam el valamit? Szedjem szét és ellenőrizzem a processzort?

2015. ápr. 20. 14:26
 1/4 Tengor ***** válasza:
Tápból jön a hang? Típusa?
2015. ápr. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
na azóta áromtalanítottam, és ugyan úgy vinnyog, megvizsgáltam közelebbről és nem a gép adja ki, hanem a konnektor amiben csatlakoztatom magát a gépet és a monitort.le kéne cserélnem?nem merem így benn hagyni a kábeleket, mindig kihúzom ha elmegyek otthonról.
2015. ápr. 21. 14:49
 3/4 Tengor ***** válasza:
Mindenképpen cseréld le és addig ne használd!
2015. ápr. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2015. ápr. 21. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!