Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik gépet ajánljátok?

Melyik gépet ajánljátok?

Figyelt kérdés

Kizárólag netezésre, szövegszerkesztésre, filmezésre használnám. Játszani nem szoktam, nem is fogok. Fontos, hogy strapabíró legyen a váz. 100 ezerből szeretném megúszni, de max. 120-ig elmehetek.

Hp-m már volt, nagyon szerettem, 5 évig működött hibátlanul, leejtettem, eltört a merevlemez, ez végzett vele. A márkában bízom és van DVD bemenet, ami nekem fontos.

A Dell mellett igazából a 3 év garancia szól nekem, még nem volt hozzá szerencsém, így nem tudok nyilatkozni. Erősen fáj, hogy 20 ezerrel drágább(120 lenne), de ott van a 3 év...

Ti mit mondtok, melyikre voksoltok és miért?

HP: [link]

Dell: [link]


2015. ápr. 20. 19:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Azzal még kiegészíteném, hogy a Dell is Windows 8.1-es ott ahol kinéztem, valamint fontos még nekem az akkumulátor kapacitása, ami, ha jól látom a Dellnek jobb.
2015. ápr. 20. 19:28
 2/4 donfetibo ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem kérdés, természetesen a Dell a nyerő!!!

Celeronos gépet biztos nem vennék!!! Az i5-ös processzor az pár év múlva is tudod használni de egy Celeront, azt hittem, hogy már nem gyártyák!!!☺☻

2015. ápr. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Miért mi a baj azzal? Köszönöm a válaszod, zöld pacsiztam is, csak tényleg érdekel, mert e tekintetben én analfabéta vagyok.
2015. ápr. 20. 19:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Celeron proci egy "lebutitott"(pentium) processzor.Gyenge a teljesítménye.Nekem van dell igaz asztali de még most is jó és 4 éves és a VGA-án kivül semmi baja nincs.De van HP is(notebook)az is elég megbizható.Inkább dell az I5 az jobb.
2015. ápr. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!